Členská schůze FCS

neděle 20.10.2024
O víkendu proběhla členská schůze Fan Clubu Sparty

V sobotu 19.10. 2024 před domácím zápasem s Libercem proběhla v poledních hodinách na hlavní tribuně Sparty členská schůze Fan Clubu Sparta. Celkem se zúčastnilo 129 členů z toho 37 předsedů.

Tak jako vždy, bylo setkání sparťanského Fan Clubu rozděleno na dvě části. V první části proběhla oficiální část členské schůze podle jejího programu, a na tu přijali pozvání hosté ze Sparty, marketingový ředitel - Kamil Veselý a pracovník ticketingu Jan Šaník.

Na druhou část, která navázala na diskuzi, dorazil také sportovní ředitel Sparty Tomáš Rosický.

Začalo se tradičně jako vždy, slavnostně, kdy se poblahopřálo přítomným předsedům poboček, kteří nedávno oslavili nebo v blízké době oslaví životní jubileum.

Vše pak probíhalo podle programu schůze a diskuze se nejdříve točila kolem aktuálních témat, tedy nedostatku vstupenek a zrušení tištěných vstupenek. Následně pak padalo samozřejmě nejvíce dotazů na našeho sportovního ředitele.

Členskou schůzi také ozdobily oba poháry, pro Mistra ligy a pro vítěze Mol Cupu, za „Double“ z minulé sezony.

Děkujeme všem zástupcům poboček za účast…

Ať žije Sparta !!! …. Ať žije Fan Club Sparta !!!

za výbor FCS

S.Kunert, předseda