Letecký speciál na Manchester City

čtvrtek 10.10.2024
Informace k leteckému výjezdu do Manchesteru. Všichni přihlášení účastníci dostali vstupenku na utkání a info ještě do emailu.

AKTUÁLNĚ : Budou vypravena 2 letadla, ...volná místa by byla už jen na dotaz na tlf.,  v případě že by někdo zamluvené místa zrušil. Kdo by měl ještě zájem, byla domluvena možnost obsadit několik volných míst v letadle  CK CZECH SPORT TRAVEL   za stejných cenových podmínek jako při zájezdu FCS.

Aktuálně k transferům: Autobusy by měly být před stadionem přistaveny již cca na 17h aby si tam všichni mohli  dát věci. Budou parkovat na šedém parkovišti C-D u vchodu do sektoru hostů L , viz mapka dole pod článkem.

Průvodce pro fanoušky mířící do Manchesteru je dole pod článkem, ke stažení je ZDE

ZÁKLADNÍ INFO

23.10 2024  postupně odlet z Prahy (letiště Václava Havla),

sraz účastníků vždy 2h před odletem na terminálu T1.

přílet do Manchesteru, časový posun -1h,

individuální program

ve  20 h zápas na Etihad Stadium, Manchester City – AC Sparta Praha

24.10. 2024  od 2:00 h postupně  plánovaný odlet zpět do Prahy

Do |Anglie je nutné mít cestovní pas !!!

UPŘESŇUJÍCÍ INFO

LETENKY - obdrží všichni při odbavení, které bude probíhat standartně na přepážce podle č.letu ( zde by měl být  člověk od letecké společnosti, který bude případně nápomocen při odbavení)

do letadla je povoleno pouze příruční zavazadlo max.5kg

!!! při nástupu do letadla a při letu je třeba dodržovat veškeré pravidla letecké společnosti , co se týče bezpečnosti a slušného chování !!!

V letadle dostanou účastníci na ruku barevnou pásku, která by měla pomoci v lepší organizaci při nastoupení do autobusů , které nás odvezou z letiště ke stadionu  a hlavně pak po zápase zpět na letiště.

Vše je rozděleno na dvě skupiny -  Letadlo č.1 - modrá skupina,

Letadlo č.2 - žlutá skupina.

Letadlo č.1 – modrá skupina    Smartwings – Boeing 737-800

Praha PRG – Manchester MAN  č.letu – QS 4378

Manchester MAN  – Praha PRG   č.letu – QS 4379

23.10. 2024 odlet z Prahy v 8:00  – přílet  Manchester 9:15

24.10. 2024 odlet z Manchesteru ve 2:00  – přílet Praha 5:10

kontaktní osoba v letadle - Svatopluk Kunert

Letadlo č.2 – žlutá skupina    Smartwings - Boeing 737-800

Praha PRG – Manchester MAN  č.letu – QS 4410

Manchester MAN – Praha PRG   č.letu – QS 4411

23.10. 2024 odlet z Prahy v 8:15  – přílet  Manchester 9:30

24.10. 2024 odlet z Manchesteru ve 2:15  – přílet Praha 5:25

kontaktní osoba v letadle - Pavel Macháček

Pod článkem budou v týdnu před odletem doplněny seznamy všech účastníků podle toho v kterém letadle letí

VSTUPENKY NA ZÁPAS – všichni účastníci již obdrželi do emailu, jen je potřeba mít sebou vstupenky vytištěné !!!

TRANSFERY -  Zajišťujeme transfery z letiště ke stadionu a ze stadionu na letiště. Po příletu  a po skončení zápasu budou připraveny ke každému letadlu 4 autobusy, které vás odvezou,… ráno ke stadionu a večer po zápase od stadionu ( Parking C-D šedě zobrazeno na mapce dole pod článkem,v blízkosti sektoru hostí L) na letiště. Budou označeny logem Fan Club Sparta a barvou skupiny .

Pro lepší organizaci při nástupu do autobusů, hlavně po zápase, poslouží barevné pásky, které dostanete v letadle.

pro letadlo č.1 - FAN CLUB SPARTA – modrá, všichni s modrou páskou

pro letadlo č.2 - FAN CLUB SPARTA – žlutá, všichni se žlutou páskou

Cena dopravy - 10 900,- Kč / pro členy FCS 10 500,- Kč. V ceně dopravy letenka a transfery z letiště a po zápase ze stadionu na letiště. Cena vstupenky je 910,- Kč . Cena nezahrnuje cestovní pojištění.  Přihlášení je možné už jen na dotaz,  na tlf. 606 238 088  a po potvrzení místa v letadle, co nejdříve, zaplatit danou částku na č.ú. 344721282/0300.  Do zprávy pro příjemce uveďte jméno,příjmení – M.City

Případné info na tlf. 606 238 088