Letecký speciál na Manchester City

čtvrtek 10.10.2024
Informace k leteckému výjezdu do Manchesteru. Všichni přihlášení účastníci dostali vstupenku na utkání a info ještě do emailu.

AKTUÁLNĚ : Budou vypravena 2 letadla, ...volná místa by byla už jen na dotaz na tlf.,  v případě že by někdo zamluvené místa zrušil. Kdo by měl ještě zájem, byla domluvena možnost obsadit několik volných míst v letadle  CK CZECH SPORT TRAVEL   za stejných cenových podmínek jako při zájezdu FCS.

Průvodce pro fanoušky mířící do Manchesteru je dole pod článkem, ke stažení je ZDE

ZÁKLADNÍ INFO

23.10 2024  postupně odlet z Prahy (letiště Václava Havla),

sraz účastníků vždy 2h před odletem na terminálu T1.

přílet do Manchesteru, časový posun -1h,

individuální program

ve  20 h zápas na Etihad Stadium, Manchester City – AC Sparta Praha

24.10. 2024  od 2:00 h postupně  plánovaný odlet zpět do Prahy

Do |Anglie je nutné mít cestovní pas !!!

UPŘESŇUJÍCÍ INFO

LETENKY - obdrží všichni při odbavení, které bude probíhat standartně na přepážce podle č.letu ( zde by měl být  člověk od letecké společnosti, který bude případně nápomocen při odbavení)

do letadla je povoleno pouze příruční zavazadlo max.5kg

!!! při nástupu do letadla a při letu je třeba dodržovat veškeré pravidla letecké společnosti , co se týče bezpečnosti a slušného chování !!!

V letadle dostanou účastníci na ruku barevnou pásku, která by měla pomoci v lepší organizaci při nastoupení do autobusů , které nás odvezou z letiště ke stadionu  a hlavně pak po zápase zpět na letiště.

Vše je rozděleno na dvě skupiny -  Letadlo č.1 - modrá skupina,

Letadlo č.2 - žlutá skupina.

Letadlo č.1 – modrá skupina    Smartwings – Boeing 737-800

Praha PRG – Manchester MAN  č.letu – QS 4378

Manchester MAN  – Praha PRG   č.letu – QS 4379

23.10. 2024 odlet z Prahy v 8:00  – přílet  Manchester 9:15

24.10. 2024 odlet z Manchesteru ve 2:00  – přílet Praha 5:10

kontaktní osoba v letadle - Svatopluk Kunert

Letadlo č.2 – žlutá skupina    Smartwings - Boeing 737-800

Praha PRG – Manchester MAN  č.letu – QS 4410

Manchester MAN – Praha PRG   č.letu – QS 4411

23.10. 2024 odlet z Prahy v 8:15  – přílet  Manchester 9:30

24.10. 2024 odlet z Manchesteru ve 2:15  – přílet Praha 5:25

kontaktní osoba v letadle - Pavel Macháček

Pod článkem budou v týdnu před odletem doplněny seznamy všech účastníků podle toho v kterém letadle letí

VSTUPENKY NA ZÁPAS – všichni účastníci již obdrželi do emailu, jen je potřeba mít sebou vstupenky vytištěné !!!

TRANSFERY -  Zajišťujeme transfery z letiště ke stadionu a ze stadionu na letiště. Po příletu  a po skončení zápasu budou připraveny ke každému letadlu 4 autobusy, které vás odvezou,… ráno ke stadionu a večer po zápase od stadionu (v blízkosti sektoru hostí) na letiště. Budou označeny logem Fan Club Sparta, číslem letu a barvou skupiny .

Pro lepší organizaci při nástupu do autobusů, hlavně po zápase, poslouží barevné pásky, které dostanete v letadle.

pro letadlo č.1 - FAN CLUB SPARTA – modrá, všichni s modrou páskou

pro letadlo č.2 - FAN CLUB SPARTA – žlutá, všichni se žlutou páskou

Cena dopravy - 10 900,- Kč / pro členy FCS 10 500,- Kč. V ceně dopravy letenka a transfery z letiště a po zápase ze stadionu na letiště. Cena vstupenky je 910,- Kč . Cena nezahrnuje cestovní pojištění.  Přihlášení je možné už jen na dotaz,  na tlf. 606 238 088  a po potvrzení místa v letadle, co nejdříve, zaplatit danou částku na č.ú. 344721282/0300.  Do zprávy pro příjemce uveďte jméno,příjmení – M.City

Případné info na tlf. 606 238 088