Sparta Day v Písku

pátek 26.07.2024
Písecká pobočka FCS pořádala Sparta Day.

V Šamonich u Písku uspořádala pobočka  píseckého  Fan Clubu Sparty již tradiční Sparta Day. Odehrál se zápas sparťanských dětí a jako každý rok následovalo utkání mezi členy FCS Písek a SG Podolí II. Fanclubáci vyhráli 10:3 a oplatili tak soupeři porážku z minulého roku.

Jan Růžička, místopředseda písecké pobočky: „ Akce se opět vydařila a máme pozitivní odezvu. O zápas dětí byl takový zájem, že jsme jich museli několik odmítnout. Každý si chce zahrát v tom nejkrásnějším dresu na světě. Plánujeme proto na další rok více zápasů nebo turnaj malých fotbalistů. Vydařilo se nám i utkání proti SG Podolí II. Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat AC Sparta Praha za půjčení obou trofejí na tuto akci. I díky tomu je o akci velký zájem a můžeme vidět jak pro Spartu rostou další a další fanoušci. Moc děkujeme“.