FCS Lovosice - dětský den

středa 12.06.2024
Sparťanský dětský den se konal v Lovosicích

Dne 9.června 2024 uspořádala pobočka  Fan Clubu Sparty v Lovosicích již 21. DĚTSKÝ DEN.

V prostoru  u fotbalového stadionu v Lovosicích  bylo tradičně připraveno pro děti několik  soutěží se sparťanskou tématikou a spousta cen. Na svém místě byl, tak jako vždy, skákací hrad v barvách Sparty. I při konkurenci okolní akce byla účast velmi dobrá a cca na 180 dětí si celou akci náramně užilo.  V závěru soutěžili o sparťanské ceny v kopání na branku jak děti ,tak i dospělí.

Kdo vydržel až do konce mohl si užít i přítomnosti maskota Sparty Rudyho, který tentokrát dorazil až na závěr celé akce.

Největším lákadlem ale bylo avizované překvapení, a sice poháry za  double z letošní sezony 2023/2024. Po celou dobu byly vystaveny a těšily se velkému zájmu jak malých tak velkých sparťanů, zejména pak členů místní lovosické pobočky Fan Clubu Sparta.

Děkujeme Spartě za zapujčení pohárů a věříme, že bude co vystavit v Lovosicích i po následující sezoně.

FCS Lovosice