Legendy ACS v Bezně

středa 17.04.2024
Pobočka FCS bezno uspořádala besedu s legendami Sparty

V pátek 12.dubna zavítaly na besedu s fanoušky do pobočky FCS Bezno dvě legendy ACS, Martin Frýdek a Michal Horňák.

Úvodního slova a přivítání hostů se ujal Sváťa Kunert, následně byl dán prostor otázkám na hosty, vzpomínalo se na doby minulé, kdy Sparta pravidelně získávala tituly a samozřejmě take došlo i na dotazy na současný tým. Martin i Michal doplňovali své odpovědi i vyprávěním vtipných historek, celá beseda se nesla v pohodové atmosféře.

Po ukončení dvouhodinové diskuse došlo na losování 4 sparťanských cen , včetně černého sparťanského dresu FCS Bezno. Následovala autogramiáda a focení. Přes 30 přítomných členů pobočky vyprovodilo hosty na cestu domů bouřlivým potleskem a skandovánim "hoši děkujem".

Děkuji za účast legendám, Fan Clubu Sparty za zprostředkování setkání, Marušce z Klubovny na hřišti za obsluhu a přípravu občerstvení, a  všem členům místní pobočky, kteří dorazili, i když takové akci by slušela mnohem vyšší účast.

Honza Macháček

FCS Bezno