Soutěž pro dětské členy FCS

středa 05.01.2022
!!!Vyhrajte zimní dětský set ACS!!!

V zimní přestávce jsme si připravili soutěž pro dětské členy Fan Clubu Sparta. Vyhrát mohou sparťanský zimní set, který obsahuje čepici, šálu a rukavice.

Soutěže se mouhou zúčastnit pouze členové FCS do 15 let. A to samozřejmě ve spolupráci s rodiči nebo s předsedy dané pobočky. Každý soutěžící smí odeslat pouze jednu odpověď. Svoji odpověď zaškrtávejte do přiloženého formuláře, nejpozději do půlnoci 14. ledna 2022. Nezapomeňte uvést jméno, příjmení a registrační číslo soutěžícího (uvedeno na členské kartě FCS). Členové, kteří ještě nemají členskou kartu, uvedou registrační číslo svoji domovské pobočky FCS. Pro vyrozumění výherců je třeba také uvést email nebo telefonní spojení.

Ze všech správných odpovědí budou vylosováni dva výherci!

Hodně šťěstí :-) !

AKTUÁLNĚ: soutěž byla ukončena, ze správných odpovědí byli vylosováni dva výherci:

Daniel Szalai - FCS Zruč n.S.

Martin Janeček - FCS Kolín