ZLATÝ HATTRICK - FCS Rumburk

sobota 09.03.2024
Fan Club Sparta – pobočka Rumburk po třetí v řadě ovládl turnaj FanClubů

V sobotu 2.3.2024 se ve sportovní hale ve Varnsdorfu odehrál 8. ročník turnaje Fan Clubů. Letos se turnaj bohužel musel obejít bez tradičního týmu – fanoušků Slovanu Liberec, na druhou stranu se po roční pauze vrátili Teplice a poprvé se nám podařilo přilákat fans Mladé Boleslavi. Dále nechyběli domácí Varnsdorf a samozřejmě obě pražská S. Hrálo se systémem každý s každým, 4 hráči v poli + brankář a střídali se jednoznačné zápasy s vyrovnanými bitvami. Na tribuně měli převahu fanoušci Sparty, kteří byli naším „šestým“ hráčem a dohnali nás ke třetímu vítězství v turnaji v řadě. O vítězství opět rozhodoval poslední zápas, což již tradičně bylo derby a tentokrát to bylo jednoznačné a vítězství 5:2 rozhodlo o samotném vítězi turnaje. 2. místo obsadila Slavia, 3. místo získal díky lepšímu skóre Varnsdorf, na 4. místě skončili fanoušci M. Boleslavi a na 5. místě Teplice. Nejlepším střelcem turnaje se stal s 12ti brankami Martin Bulejko – Sparta, nejlepší gólman byl vyhlášen Viktor Jeništa – Slavia a nejlepší hráčkou turnaje se stala Nikola Maříková – Teplice.

Jménem FCS Rumburk bych chtěl poděkovat všem týmům za účast a těším se na příští rok, kde už teď víme, že se nám představí nový tým.

FCS Rumburk